Šílený profesor

vloženo: 28. 02. 2017

V pondělí dne 27.2. 2017  se naše 3. 4. a 5. třídy zúčastnily interaktivního představení v anglickém jazyce. Děti si formou zábavných experimentů procvičily řadové číslovky, průběhové tvary sloves, minulý čas i slovní zásobu.

„Šílený profesor“ je vědec experimentující s předměty, které každý z nás denně používá doma v kuchyni či koupelně. Jak je možné protknout nafukovací balónek špejlí? Jak je možné pinkat si s mýdlovou bublinou? Jak prostrčit brčko bramborou nebo vajíčko nechat projít hrdlem láhve?? Takovéto a další skvělé vědecké experimenty si děti mohly vyzkoušet přímo ve škole pod dohledem rodilého Australana. Nepodléhejte panice! Všechny experimenty byly bezpečné! Děti byly ochotnými asistenty a zároveň tak dostaly lekci z přírodních věd a angličtiny.