Stolním tenistům naší školy se v „Pískovce“ zadařilo - pobrali dvě medaile

vloženo: 10. 10. 2017

Opět nezklamali. Kvartetu žáků naší školy, potažmo členů stolně-tenisového kroužku, se na oficiálním okresním bodovaném turnaji mládeže solidně zadařilo.  Svůj individuální výkonnostní posun zde zúročil především snaživý F. Veselý, když na prvním BTM v Pískové Lhotě vybojoval své parádní premiérové zlato, a to v kategorii mladších žáků. Mezi staršími se prosadili i universální S. Hána s technickým M. Minaříkem, když prvně jmenovaný škubnul bronzovou placku a M. Minařík obsadil důstojné čtvrté místo.  Na turnaji posbírala své první cenné zápasové zkušenosti i talentovaná N. Grospičová, které se podařilo dokonce několikrát zvítězit. Gratulujeme!

Tomáš Kokojan – tělocvikář a trenér