KMD – Ples upírů

vloženo: 07. 11. 2017

V období Halloweenu a Dušiček (4.11.) zhlédli členové KMD v GoJa Music Hall v Praze úspěšný muzikál Ples upírů.

Tato upírská komedie se odehrává v Transylvánii, kam přijíždí Abronsius, profesor z univerzity v Konigsbergu, společně se svým mladým asistentem Alfrédem, aby zde prokázal existenci upírů. Zde, v místním hostinci, se Alfréd zamiluje do dcery místního hostinského, Sáry, avšak krása mladé dívky bohužel pro něj přilákala i místního upíra, hraběte Krolocka. Když jednou v noci přichází hrabě do hostince, aby pozval Sáruna velkolepý bál na svém hradě, a mladá dívka jeho pozvání přijme, Alfréd se společně s profesorem vydávají na hrad za ní, aby ji zachránili...
Charismatický upír hrabě Krolock v podání Mariana Vojtka nezklamal - jeho nesmrtelný upírský hrabě je skvělý. Milým překvapením byla nová poloha Pavla Vítka, jenž v roli podivínského profesora Abronsia předvedl bezchybný výkon. Svojí životní role se dočkal i muzikálový zpěvák Laco Hudec Šubrt, jehož ztvárnění homosexuálního upíra Herberta bylo naprosto jedinečné. Největším objevem Plesu upírů je ale bezpochyby patnáctiletá Natálie Grossová v hlavní ženské roli Sáry. I ona podala skvělý výkon po herecké i pěvecké stránce.

Muzikál všechny nadchl. Po představení proběhlo focení s hlavními protagonisty a autogramiáda. Domů jsme odjížděli plni nezapomenutelných zážitků.

A. Pavlíčková


 Copyright © 2018 by ZŠ Komenského | Administrace