Současným členům i bývalým absolventům stolně-tenisového kroužku Komendy se opět zadařilo a na okresních přeborech posbírali několik medailí. Bravo!

vloženo: 20. 11. 2017

 

Medailová šňůra našich hráčů a hráček pokračuje, imaginární „had úspěchů“, složený ze zlatých, stříbrných a bronzových placek, se vine dál. Není co řešit, prostě když se daří, tak se daří.

                           Na prestižních okresních přeborech mladšího a staršího žactva se naši borci opět neztratili. Mladí vyznavači a nadšenci, dnes již umělo-hmotných míčků a zelených, potažmo i modrých stolů, opět váleli a vybojovali několik cenných kovů.  Ve starší kategorii bral bojovný L. Hájek pěkné třetí místo a technický M. Minařík obsadil bramborový flek, aby spolu posléze oba chlapci vydřeli luxusní triumf v deblu. Mezi mladšími playery opět řádit urputný F. Veselý, který škubnul stříbrnou placku. Tu posléze doplnil o vítězství ve čtyřhře. V dívčí kategorii zazářila talentovaná N. Grospičová, která s chutí pobrala, parádní druhé místo.        

          Všem našim úspěšným stolně-tenisovým pašákům gratuluji a do budoucna jim přeji mnoho dalších sportovních úspěchů! Ti méně úspěšní ať nevěší hlavu, pokud vydrží, nepoleví v tréninku a budou trpěliví, jejich čas medailí a úspěchů jistě taktéž přijde.

                                                                                                              Tomáš Kokojan – trenér a tělocvikář


 Copyright © 2018 by ZŠ Komenského | Administrace