Anglické divadlo pro 2. a 3. třídy - Christmas

vloženo: 05. 12. 2017
Dne 1. prosince 2017 žáci 2. a 3. tříd navštívili divadelní představení divadélka " Azyzah Theatre / English Educational Theatre / " .  V představení s názvem " Christmas Escapades " o smyslu vánoc si žáci vyslechli řadu vánočních písní, měli možnost spoluúčinkovat na jevišti v několika vánočních hrách a popřemýšlet o pravém smyslu vánoc. Protože představení bylo vedeno ve velmi živém a veselém duchu, tak se dětem líbilo a nadšeně se zapojovaly do všech činností.
Přesto, že téměř veškerý text byl veden v anglickém jazyce, tak žáci dobře rozuměli, neměli problém s pochopením daných aktivit. Samotní žáci představení nadšeně hodnotili a známé koledy " We wish you a merry Christmas " a " Jingle bells " si radostně zazpívali společně s hlavními aktérkami.

23. 3. 2018 uvítáme soubor opět a tentokrát žáci 4. a 5. tříd navštíví představení  " Travel Machine " .