Vánoční akademie 2017

vloženo: 23. 12. 2017

22. 12. 2017 se v auditoriu v dopoledních hodinách konala Vánoční akademie. Pod vedením pí uč. Š. Koubové a A. Pavlíčkové přes 140 žáků 2. stupně předvedlo v téměř dvouhodinovém programu pestrou škálu vystoupení, která byla prokládána scénkami žáků dramatické výchovy. K vidění bylo synchronizované plavání, stínohra, parkour, tančící trpaslíci, divadelní scénky, aerobic. Nechyběla ani pěvecká a taneční vystoupení. Bohatý program uzavřeli společnou písní naši deváťáci.

Všem, kdo se podíleli na Vánoční akademii, patří velký dík. Zvláštní poděkování si pak zaslouží i moderátorky, zvukaři a organizační tým v zákulisí. Všichni jste byli báječní a my Vám děkujeme za milé rozloučení s rokem 2017.

Zároveň se omlouváme, že z kapacitních důvodů nebylo možné zrealizovat představení pro rodiče. Děkujeme za pochopení.

A. Pavlíčková, Š. Koubová