Štědrý večer třídy 4. A ve škole

vloženo: 23. 12. 2017

21. prosince jsme se konečně dočkali posledního předvánočního večera, na který jsme se moc těšili. Každý z nás pečlivě připravil nějaký dárek pro svého spolužáka či kamaráda, donesli jsme si spoustu dobrot a ŠTĚDRÝ VEČER ve škole mohl začít.  Samozřejmě jsme nezapomněli ani na naši hodnou paní učitelku J. Vízkovou.

Po příchodu do školy jsme se všichni rozdělili na dvě skupiny. Děvčata připravovala občerstvení z dobrot, kterých každý přinesl opravdu dost a ve vedlejší třídě chlapci nacvičovali scénku jako překvapení pro děvčata. Večer jsme zahájili slavnostním přípitkem a večeří. Po večeři jsme se všichni vypravili k vánočnímu stromu na náměstí. Tam jsme si zazpívali vánoční koledy a zahráli různé hry. S přibývajícím časem rostlo napětí, co nás asi čeká pod stromečkem za překvapení. Po příchodu do mediatéky jsme se konečně dočkali. Každý žák byl obdarován krásným dárkem. Po rozbalení dárků jsme zavítali ještě do tělocvičny, kde děvčata vystoupila se svou sestavou, hrála se vybíjená, basket a další hry. Poté jsem se šli přestrojit do pyžama a začala vánoční diskotéka. Po jedné hodině jsme únavou zalehli do svých pelíšků. Před spaním jsme si ještě chvíli povídali a pak už nás postupně přemohl spánek. Ráno jsme uklidili mediatéku a přesunuli jsme se do své třídy. Ve třídě jsme ještě vytvářeli dárečky pro své rodiče, navzájem si rozdali dárečky a dívali na interaktivní tabuli.  Čas utíkal jako voda a my mlsali cukroví. Když přišel čas loučení, popřáli jsme si hezké prázdniny a teď se těšíme na Štědrý den a Štědrý večer doma.

Všem Vám přejeme, ať si slavnostní chvíle užijete v klidu a pohodě v kruhu svých blízkých a splní se Vám i ta nejtajnější přání.

Do nového roku 2018 Vám všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů ve škole i v osobním životě.

K. Hubáčková s p. uč. J. Vízkovou – třída 4. A