Dopis od Fildar

vloženo: 30. 01. 2019

Milá ZŠ a MŠ Komenského.

Posílám Vám hodně pozdravů a doufám, že se ve vaší zemi máte 100% dobře. Stejně dobře jako se máme my v naší zemi a rodině. U nás právě sklízíme rostliny a plodiny, které jsme zasadili a jsme vděční za boží požehnání v podobě dobré sklizně.

Moje sestra Philda je ze srdce šťastná, že jí pomáháte od předškolního věku až doteď, kdy je ve třetí třídě. Byla by velice ráda, kdybyste jí pomáhali i nadále, aby se mohla dále vzdělávat a dosáhnout tak všech cílů. Philda vás tímto velice pozdravuje. Minulý týden byla nemocná, ale již se zotavuje a mohla se opět vrátit do školy mezi své kamarády. Ve druhém ročníku trošku bojovala se špatnými pocity ze svého vzdělávání, ale nyní se již vše obrátilo a je spokojená s tím, jak si vede ve škole.

S pozdravem PHILDA AUMA

(napsáno BEATRICE AKINYI OTIENE)

Hodnocení učitele a jeho doporučení Fildar:

Musíš se více snažit. Dosáhneš toho tím, že budeš silná a aktivní ve třídě. Věnuj se více učiteli a procvičuj nové vědomosti. Více se věnuj čtení hlavně beletrie. Tím se zlepšíš v jazycích. Více se věnuj učení o prázdninách. Jsi dobrá dívka. Musíš se pokusit věnovat více venkovním aktivitám a ostatním oblastem, které mají pozitivní vliv na tvůj duševní vývoj. Tím, že budeš více procvičovat, budeš zlepšovat svůj talent a budeš fyzicky zdatná a zdravá. Jsi skvělá v mezipředmětových vztazích, ale více se snaž. Máš dobré vztahy se svými spolužáky a učiteli ve škole. Jen tak dál!