Plavecko – běžecký pohár - krajské kolo

vloženo: 02. 06. 2019

Dne 29. 5. 2019 se konalo krajské finále v Čelákovicích. Z okresního kola se již tradičně podařilo postoupit několika našim žákům. Tentokrát byly nejvíce úspěšné převážně žačky 1. stupně. Pro většinu z nich to byla krajská premiéra, ale nenechaly se zaskočit a předvedly krásné plavecké i běžecké výkony. Nejlépe si vedla Míša Hlaváčková, která doplavala na 4. místě, ale v běhu nedala ostatním šanci a získala nejcennější kov. Byla to zároveň jediná závodnice z našich žáků, která skončila na stupni vítězů. Ve velké konkurenci obstáli i ostatní závodníci. Linda Budková ve stejné kategorii jako Míša získala 6. příčku.

Nejmenší závodnice z 3. tříd přivezly také krásná umístění.

4. místo – Adéla Brázdová

5. místo - Vilma Andrlová

13. místo Adéla Fraňková

Za druhý stupeň bojovala Sandra Petráková, která doplavala na 3. místě, ale s bolavým kolenem doběhla až šestá. Matouš Kysilka z 9. C obsadil také 6. místo.

Všem závodníkům moc gratulujeme a těšíme se na příští rok.