Adaptační kurz 2019

vloženo: 15. 09. 2019

4. a 5. září se naše třída 6.C společně s 6.A a 6.B zúčastnila adaptačního kurzu. Ve středu jsme byli na Tyršově ostrově, kde nás čekaly zajímavé sportovní disciplíny. Zkusili jsme si střílet na fotbalovou bránu, základy basketbalu, házené a volejbalu. Naučili jsme se vrhat koulí a projeli se na dračích lodích. Za odměnu jsme kromě svačiny dostali pro každou třídu celý dort.

Odpoledne jsme vyrazili do Alberta ve skupinkách po čtyřech. Za úkol bylo nakoupit suroviny za 320,- Kč na jídlo, které jsme si předem dohodli. Vítězstvím bylo, že jsme se dobře najedli. Rádi si to zase zopakujeme.

Ve čtvrtek jsme po snídani napochodovali na hřiště pod hasičskou zbrojnici, kde jsme během dopoledne absolvovali několik soutěživých her mezi šestými třídami. Některé byly dost „drsné“ a některé dost náročné na pohyb a paměť.

Po společném obědě následoval už jen úklid třídy a odchod domů. A co se nám líbilo nejvíce? Shodli jsme se, že Albert. Některým z nás se zase nejvíce líbila hra zvaná klíště (kolíčky).

 

Zapsali žáci 6.C


 Copyright © 2020 by ZŠ Komenského | Administrace
Prohlášení o přístupnosti