HALLOWEENSKÁ NOC TŘÍDY 4. B

vloženo: 28. 10. 2019

Ve čtvrtek 24. října 2019 se naše třída 4. B zúčastnila školní akce: „Halloweenská noc.“ V 19:00 hodin jsme se sešli před Hlaholem, kde na nás čekala naše třídní paní učitelka Jana Vízková. Přesunuli jsme se do třídy, kde jsme vytvářeli Halloweenské plakáty a plnili různé úkoly. Po splnění skupinové práce jsme se vydali na stezku odvahy k Hradbám, kde jsme chodili jednotlivě a pár dětí po dvojicích. Byla velká mlha a z křoví na nás někdo vybafnul ve strašidelné masce. Nestalo se, že by se někdo z žáků nelekl, ba naopak, všichni jsme byli vystrašení. Pod hradbami jsme také hráli noční pohybové hry. Po příchodu do školy se podávalo zasloužené občerstvení. V noci jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme hráli míčové hry, kluci fotbal a basketbal, děvčata skákala přes švédskou bednu nebo jsme společně hráli florbal. Když jsme se dostatečně vyřádili a unavili, šli jsme se připravovat ke spánku. Všichni žáci ulehli až po čarovné a kouzelné půlnoci, kdy byla vyhlášena večerka. Po probuzení se podávala snídaně s dobrůtkami od rodičů a sledovali jsme filmy na interaktivní tabuli. Všichni žáci i paní učitelka si tuto Halloweenskou akci báječně užili a už se těšíme na další školní akce a překvapení!

Eliška T., 4. B