Patron prvňáka

vloženo: 19. 11. 2019

K tradičnímu setkání žáků z prvního a posledního ročníku došlo dne 15. listopadu v rámci projektu „Patron prvňáka“. Deváťáci si pro své malé spolužáky připravili v hodinách výtvarné výchovy písmenka k vybarvování, spojovačky, domalování barev do státní vlajky jako připomenutí kulatého výročí Sametové revoluce a jiné úkoly, které jim při společné hodině pomáhali plnit. Setkání probíhalo v příjemné atmosféře, deváťáci vzpomínali na své školní začátky a prvňáčci odměnili své patrony snahou všechny úkoly co nejlépe splnit.  Důkazem nadšené spolupráce jsou momentky ze společného setkání v přiložené fotogalerii. Ještě v předvánočním čase bude mít tato akce své druhé pokračování a všichni zúčastnění se shodli na tom, že se na další setkání už nyní moc těší.