Školní vánoční trh a rozsvícení stromku

vloženo: 19. 12. 2019

Během pondělního odpoledne se školní dvůr zaplnil rodiči a dětmi u příležitosti pořádání vánočních trhů a rozsvěcení stromku. Žáci si připravili pro návštěvníky vlastnoruční výrobky, které s nimi učitelé vyráběli v rámci výuky, a které si mohl každý za drobný poplatek odnést domů. Přihlížející si mohli při ochutnávání vánočky a zahřívání se teplým nápojem vyslechnout pěvecká a hudební čísla v podání žáků a učitelů naší školy. Dále si mohli přítomní zakoupit keramické výrobky, které byly taktéž dílem našich žáků keramického kroužku. Finanční výtěžek z dobrovolných příspěvků bude věnován na podporu našeho handicapovaného spolužáka. Poté už se za hlasitého odpočítávání všichni dočkali rozsvícení symbolu Vánoc. Rodičům, dětem i všem, kteří se na přípravě akce podíleli, děkujeme za povedený předvánoční podvečer.