Vánoční „Patron prvňáka“

vloženo: 19. 12. 2019

Předvánoční týden využila naše škola k druhému setkání nejmladších žáčků na 1. stupni se svými patrony z řad deváťáků. Společně strávená hodina tak navázala na úvodní listopadové seznamování a poskytla možnost předvést, jaký pokrok prvňáčci učinili ve čtení i v jiných aktivitách. Akci opět provázela příjemná pracovní atmosféra, díky které se povedlo propojit dva věkově odlišné světy žáků – na jedné straně těch, kteří se ve škole teprve „oťukávají“,  a na straně druhé těch, co se se školou pomalu loučí. Akce „patron prvňáka“ bude mít vrchol při svém třetím pokračování v druhém pololetí, kdy prvňáci i deváťáci procvičí nejen své mozkové závity, ale protáhnou také svá těla při sportovních aktivitách. Žákům z devítek děkujeme za milý přístup ke svým svěřencům, prvňáčkům za jejich snahu poprat se se zadanými úkoly a vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě, patří dík za přispění k úspěšné realizaci tohoto setkání.