Úprava vzdělávání pro žáky 2.stupně

vloženo: 09. 10. 2020

Vážení rodiče, z nařízení MZ ČR dochází k úpravě ve vzdělávání na 2.stupni ZŠ následovně:

Žáci 7. a 9.ročníku budou školu navštěvovat v týdnu od 12. do 16. října, kdy proběhne prezenční výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd. Ve středu 14.října bude výuka ukončena ve 12:15, nebude tedy volitelný předmět. V týdnu od 19. do 23. října zůstávají žáci těchto ročníků doma a budou se účastnit distanční výuky na dálku. Během výuky na dálku budou žákům zadávány pokyny k práci prostřednictvím aplikace Google Classroom a proběhne v daném týdnu konzultační videohovor prostřednictvím Google Meet dle pokynu vyučujícího (1x v matematice, českém jazyce a anglickém jazyce).

Žáci 6. a 8.ročníku zůstávají  v týdnu od 12. do 16. října doma a budou se účastnit distanční výuky na dálku. Během výuky na dálku budou žákům zadávány pokyny k práci prostřednictvím aplikace Google Classroom a proběhne v daném týdnu konzultační videohovor prostřednictvím Google Meet dle pokynu vyučujícího (1x v matematice, českém jazyce a anglickém jazyce). V týdnu od 19. do 23. října půjdou žáci těchto ročníků do školy, kdy proběhne prezenční výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd. Ve středu 21.října bude výuka v 8.ročníku ukončena ve 12:15, nebude tedy volitelný předmět.

V týdnu od 26. do 30. října výuka na základních školách neproběhne z důvodu podzimních prázdnin, státního svátku a nařízených dnů volna, a to ani výuka distanční.

V době distanční výuky mohou žáci využít stravování ve školní jídelně, a to pouze v době od 11:40 do 12:00. Pokud nechcete této možnosti využít, je nutné si obědy odhlásit vždy nejdéle do 14:00 předchozího pracovního dne

logo_nove.jpg