Distanční výuka od 14.10.

vloženo: 13. 10. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k novým opatřením vlády dochází s platností od 14.10. k zákazu přítomnosti žáků ve škole a k přechodu na distanční výuku.

Žáci budou plnit úkoly a pokyny zadané prostřednictvím Google Classroom v jednotlivých kurzech (předmětech), kromě Vv, Hv a Tv. Úkoly budou zadávány průběžně během dnů distanční výuky s ohledem na týdenní hodinovou dotaci jednotlivých předmětů. Na zpracování jednotlivých úkolů budou mít žáci minimálně 1 den času.

Do konce tohoto týdne obdrží žáci i rodiče rozpis videokonferencí přes Google Meet. Bude se jednat o 2 videohovory během 1 týdne v předmětech matematika, český jazyk a anglický jazyk. Videohovor lze uskutečnit i pomocí mobilního telefonu, je však potřeba si do něj nainstalovat aplikace Google Classroom a Google Meet.

Účast na distanční výuce je pro žáky povinná a je možné ji učiteli hodnotit. Pokud nebude možné se jí ze zdravotních důvodů účastnit, informuje zákonný zástupce třídního učitele.

Obědy jsou od 14.10. do odvolání centrálně odhlášeny. S vyučujícími mohou rodiče komunikovat prostřednictvím Komens systému Bakaláři nebo případně jinak domluveným způsobem.

nove logo.jpg