Informace pro rodiče a žáky 2.stupně

vloženo: 30. 12. 2020

Vážení rodiče žáků 2.stupně,
na základě vládních opatření přechází výuka od 4.ledna opět do distanční formy (kromě 1. a 2.ročníku). Výuka bude do odvolání probíhat prostřednictvím online hodin v Google Meet , v ostatních hodinách (kromě Vv, Hv a Tv) budou žáci plnit zadané úkoly v Google Classroom. Na základě informací, které jste nám poskytli v dotazníku, byl počet online hodin mírně navýšen: M a ČJ 3x v týdnu, Aj 2x v týdnu, Př,F,Z,D,Ch,Rj/Nj 1x v týdnu. Účast na těchto hodinách bude zaznamenávána do třídní knihy, případná neúčast musí být zákonným zástupcem omluvena u třídního učitele. Připomínáme, že také práce na zadaných úkolech v Google Classroom je pro žáky povinná. Rozvrh online hodin naleznete v Bakalářích pod ikonou ROZVRH, nebo pod článkem.
Obědy jsou pro žáky po dobu jejich nepřítomnosti ve škole centrálně odhlášeny.
O dalším vývoji situace ohledně výuky vás budeme informovat. Přejeme vám v roce 2021 mnoho zdraví, štěstí a pohody, vedení školy.

logo_nove.jpg

popis soubor velikost