Opustila nás Mgr. Šárka Koubová

vloženo: 07. 05. 2021

Ve čtvrtek 6. května 2021 nás zasáhla smutná zpráva, že po krátké těžké nemoci ve věku 37 let zemřela Mgr. Šárka Koubová.

Už při studiích na poděbradském gymnáziu si zamilovala češtinu, a proto její volba byla jasná – Pedagogická fakulta v Plzni, aprobace český a německý jazyk. Ihned po jejím absolvování v roce 2010 nastoupila na naši školu a stala se naší milou kolegyní, kamarádkou. Začala vést dramatický kroužek, kde připravovala se žáky divadelní scénky. Později se stala neúnavnou organizátorkou proslulých Vánočních akademií, které byly plné vtipu, akce a byly vždy velkým úspěchem. Žáci je s napětím očekávali. Také aktivně pracovala v Klubu mladého diváka, kde se snažila nadchnout děti pro návštěvu divadel. Tomu všemu věnovala spoustu svého volného času.

Český jazyk učila se zápalem. Byla přísná, ale spravedlivá na své žáky. Ti určitě nezapomenou na její důkladné a pečlivé rozbory nejen větné, ale i rozbory textů ve čtenářských denících.

Druhým stupněm základní školy také úspěšně provedla své dvě třídy.

Šárka ochotně pomáhala při všech školních výletech a exkurzích svým kolegům.

V roce 2019 se jí narodila vytoužená dcerka, a proto odešla na mateřskou dovolenou. Smyslem jejího života se stala její rodina.

Šárka zůstane v našich pamětích jako skvělá máma, výborná učitelka, milá kolegyně, dobrá kamarádka.

20170609_093200.jpg