2.stupeň - organizace výuky od 17.5.2021

vloženo: 12. 05. 2021
Vážení rodiče,
na základě vládního rozhodnutí se od 17.5.2021 mohou navrátit všechny ročníky na ZŠ k prezenční výuce ve škole. Je tak zrušena povinnost střídání v rotačním režimu a končí tedy také distanční výuka.

1) Vzhledem k tomu, že již není nutné dodržovat homogenní složení tříd, bude výuka probíhat podle kompletního rozvrhu, který byl platný na začátku letošního školního roku (tedy včetně volitelných předmětů).
2) Žáci budou ve škole dodržovat aktuální platná hygienická opatření, mezi které patří například povinnost nošení respirátoru standardu FFP2 nebo chirurgické roušky (jako doposud).
3) Žáci budou testováni antigenními testy pouze 1x týdně, a to vždy v pondělí po příchodu do školy. V případě absence se po návratu do školy ohlásí žák v sekretariátu a bude otestován dodatečně.
4) Zkontrolujte objednávku obědů, případně je nezapomeňte objednat.

Děkujeme vám za vaši spolupráci v nelehkém období distanční výuky, s pozdravem vedení školy.

logo skoly.jpg