Slavnostní přivítání žáků 1. tříd pro školní rok 2021/2022

vloženo: 28. 08. 2021

Kdy: 1. září 2021 v 7:45 hodin (příchod žáků v 7:30)

Kde: Sportovní hala ZŠ Komenského – budova 2. stupně

Slavnostní přivítání žáků prvního ročníku proběhne dne 1. září v 7.45 ve sportovní hale ZŠ Komenského. Rodiče přivedou děti v 7:30 hlavním vchodem do budovy 2. stupně (vchod od učiliště). V poschodí 3 předají rodiče své děti pedagogickým pracovníkům a mohou pokračovat do hlediště (poschodí 4). Pro lepší orientaci budou v budově školy umístěny navigační cedule. Po skončení společné části ve sportovní hale odvedou paní učitelky děti do tříd, kde bude slavnostní zahájení pokračovat. Vzhledem k hygienickým opatřením nebude rodičům vstup do tříd bohužel umožněn, rodiče mohou na své děti počkat v atriu školy (školní dvůr). Po skončení uvítání ve třídách vyvedou třídní učitelky žáky 1. tříd do atria (školní dvůr). Předpokládaný konec je stanoven na cca 9:00 hodin.

Rodič či jiný doprovod dětí musí mít již při vstupu do školy i po celou dobu konání akce (ve všech vnitřních prostorách školy) nasazený respirátor předepsaného typu či nanoroušku. Děti budou mít roušku či obdobnou ochranu úst a nosu nasazenou při vstupu do školy, během dalšího průběhu slavnostního zahájení se budou v tomto ohledu řídit pokyny pedagogických pracovníků.

Ze slavnostního zahájení ve sportovní hale i ve třídách budou pořizovány fotografie, které budou následně zveřejněny na webu školy.

logo skoly.jpg