9.B u Máchova jezera

vloženo: 17. 06. 2022

Ve středu 8.6. 2022 se třída 9.B překvapivě bez potíží seskupila na hlavním nádraží. V čele s paní učitelkou Pavlíčkovou a paní učitelkou Mýtovou se žáci naskládali do vlaku a ten je dopravil až na nádraží v Doksech.

Po vybalení v campu Perla a po spořádání obědu následovala procházka po okolí zakončena nákupy v blízkém Penny. K večeru třída vyrazila k Máchovu jezeru a jen málo žáků zůstalo suchých. Po večeři hořel táborák a paní učitelka Pavlíčková zahrála na kytaru.

Ve čtvrtek dopoledne proběhla Kimova hra, při níž žáci museli v nedalekém lese najít a zapamatovat si obrázky. Odpoledne byl uspořádán turnaj v badmintonu, jehož se účastnily i paní učitelky. Na závěr dne byly vyhlášeny výsledky soutěží a deváťáci se znovu osvěžili v Máchově jezeře.

V pátek si již třída vše sbalila a vyrazila zpět do Nymburka. Výlet si jaksepatří užila.

Z. Zdeňková

Bedminton