KMD v Divadle Broadway

vloženo: 14. 11. 2022

10.11.2022 zhlédl KMD v Divadle Broadway muzikálovou novinku Okno mé lásky. Jeho ústřední postavou je David (Vojtěch Drahokoupil), nositel výjimečného výtvarného talentu, se kterým se však život příliš nemazlí. Život mu změní až setkání se studentkou taneční konzervatoře Sofií (Michaela Pecháčková). Kromě nich v muzikálu vystupuje celá řada dalších postav, do jejichž životů můžeme prostřednictvím známých písní nahlédnout – rodiče Sofie (Veronika Žilková a Petr Vondráček), svůdná a nebezpečná Denisa (Natálie Grossová), svérázný kamarád Rosomák (Martin Schreiner), Davidův otec (Bohouš Josef) aj.

Muzikálová show nabízí nejen nestárnoucí hity Petra Jandy a skupiny Olympic, ale i pestrá taneční čísla či působivé projekce. Žáci hodnotili muzikál velice kladně a odcházeli nadšeni.

A. Danzerová

KMD Broadway.jpg